English text

Przed sesją:

Przygotowanie do spotkania ze mną powinno zacząć sie co najmniej 24 godziny wcześniej. Pamiętajcie, aby nie spożywać żadnych napojów alkoholowych co najmniej 24 godziny przed sesją. Dodatkowo, nie jest wskazane picie wszelkich napojów zawierających kofeinę 2-4 godzin przed sesją. Bardzo ważną częścią przygotowanie do seansu jest również spisanie listy chorób, lęków oraz wszelkich nurtujących pytań, na które chcielibyście znaleźć odpowiedź podczas spotkania. Ja użyję tych informacji podczas hipnozy, aby pomóc Wam w odnalezieniu na nie odpowiedzi. Sesja jest najbardziej efektywna jeśli macie do niej pozytywne nastawienie i jesteście otwarci na to co ona przyniesie.

W trakcie sesji:

Sukces sesji jest w dużej mierze zależny od Waszego poziomu zrelaksowania i wiary w pozytywny efekt terapii. Zaufajcie moim umiejętnościom, a ja bedę wtedy mogła Wam skuteczniej pomóc w znalezieniu odpowiedzi na Wasze pytania i rozwiązaniu Waszych problemów zdrowotnych.

Po sesji:

Po sesji pomogę Wam zinterpretować doświadczenia jakich doznaliście podczas Waszej personalnej podróży w hipnozie Quantum Healing. Będziemy wtedy mogli także przeanalizować niektóre fragmenty hipnozy, jak również przedyskutować wszelkie Wasze pytania. Klienci często nie są w stanie zapamiętać wszystkich przeżyć z ich własnej hipnozy. Z tego powodu każdy seans jest nagrywany i oddawany w Wasze ręce, abyście mogli do niego wracać kiedy zechcecie.