English text

Moja przygoda z hipnozą Quantum Healing rozpoczeła się po tym jak lekarze wykryli u mnie guza przysadki mózgowej w 2009 roku. Mój mąż zaczął wtedy szukać alternatywnych metod leczenia, aby uniknąć inwazyjnych procedur stosowanych przez współczesną medycynę. Po długich poszukiwaniach, natknął się on na strone Dolores Cannon i jej teorię hipnozy Quantum Healing. Postać Dolores bardzo mnie zaintrygowała i zaczęłam dogłębnie studiować jej techniki leczenia. Nie zawahałam się z nią skontaktować. Po 3-godzinnej sesji z Dolores we wrześniu 2010 roku mój guz na przysadce mózgowej kompletnie zaniknął.

Techniki stosowane przez Dolores całkowicie mnie zafascynowały. Chciałam nauczyć sie o nich jak najwiecej. Szybko zapragnęłam także podzielić sie z innymi tym co otrzymałam. Niedługo później ukończyłam kurs z teorii hipnozy Quantum Healing i otrzymałam certyfikat poziomu pierwszego. W lecie 2012 roku zdobyłam kolejny certyfikat na poziomie drugim.

Od momentu otrzymania pierwszego certyfikatu oddałam sie całkowicie prowadzeniu hipnoz i pomaganiu innym. Zdałam sobie sprawę, że to jest moją pasją i życiowym powołaniem. Pozytywne rezultaty pracy z innymi przynosza mi wiele radości i energii. Mam nadzieję, że będę jeszcze mogła pomóc wielu osobom w sferze emocjonalnej, fizycznej i duchowej